Фестиваль серодньовічної культури

"Дженджур Фист"

Загальна інформація.

Дженджур – джиджура, кіндзур, гіндур, горчанка жовта, тирлич карпатський.

Фист – дуже,моцно, міць, сильно.

 

Окрасою Карпат, серед моря квітів і рослин, корінні жителі гір здавна вважають Дженджур. Його лікарські, а інколи навіть магічні властивості помітили і лицарі Ордену тамплієрів. Дженджур входив у дванадцятку найцінніших для них лікарських рослин. Використовували його і мольфари, особливо для лікування чоловічого безсилля та хворіб шлунку. Входив Тирлич і в склад чудодійної мазі для відьом, які використовували її для  польотів. Загалом у народній медицині відвари та настоянки дженджуру використовують при туберкульозі, бронхітах, подагрі, ревматизмі, імпотенції, артритах та захворюваннях печінки і це далеко не повний перелік хворіб з якими Джинджорик здатен боротися. Одним словом Фист корінь.

В свою чергу, з середини 15 століття красою і твердинею Карпатського краю був Пнівський замок - неприступна фортеця , яку за період існування вдалося захопити тільки один раз і те в наслідок зради. На сьогодні збереглися частини оборонних стін та декілька веж. Частково проведена реконструкція приміщень.

Сам етнофестиваль – це можливість повернути галицькій твердині минулу славу та пошану. Можливість бажаючим пірнути  у вир середньовічного життя та побуту. Ця мистецька акція  повинна отримати надзвичайно позитивний резонанс, збагатити духовно і емоційно всіх причетних до неї осіб та гостей фестивалю, що допоможе всім нам краще розуміти один одного. Та найголовніше, наш фестиваль  приверне увагу туристів, краєзнавців, істориків , інвесторів до  Пнівського замку      

 та до Надвірнянщини зокрема.

                В рамках фестивалю планується побити ряд оригінальних рекордів України, «Найбільший кошик для освячення фруктів» «Найбільший казан святкового компоту», «Найдовша силянка фруктів».

 

 

 

Медіапідтримка етнофестивалю «ДженджурФист»  : 1+1, ОДТРК "Галичина", ТРК "3 Студія",ТРК "РАІ", ТРК "Надвірна,

 

Спонсори Фестивалю: Міжнародний благодійний фонд Юрія Дерев'янка, "Добробут Прикарпаття", Баба Гані і самогон дженджурівка.

 

Потенційна аудиторія: 10-12  тисяч відвідувачів щодня.

 

Етнофестиваль «ДженджурФист» - це відкритий фестиваль колоритних напрямків у культурі та мистецтві, який включає в себе ленд-арт, реконструкцію середньовічного життя, лицарські турніри, концертні та театралізовані дійства, ярмарки, відтворення традиційних ремесел і побуту, що мали місце в нашому краю, як колись так і в період сьогодення, та інші напрямки, що можуть бути цікавими для людей .

DSC_4573_edited
DSC_4572
DSC_4755
DSC_4895
DSC_4546
DSC_4537
DSC_4493
DSC_4483
DSC_4482
DSC_4480_edited
DSC_4474
DSC_4873
FtmfnL_PDDs
yUJHxs4J_CE
6Z5Z2v8WDfc
gmiTIids_UM
fCkJetvRPUs
YTFKo8DbRjQ
6XxzO0gLQak
aklUd7Y8VUs
8ZL3sAsLI9U
DSC_4478
Зустріч гостей свята
корпоративний бал-маскарад
Опришківські бої
DSC_4511
Світ любові
Наталія Байдак
Феліціо
DSC_4571
Дженджур локації
Володимир Молдавчук
Юрій Партика
Ольга Молодій
Володимир Остап'юк
Директор фестивалю
IMG_4344
DSC_4678
Володимир Молдавчук (тамада)
"Навколо світу за одну ніч"
Наталія Байдак

наші

доробки

організація та проведення будь-яких заходів
З нами вся Україна
© 2015 «Фист».
Сайт створено на Wix.com

Виникають питання ?

ДЗВОНІТЬ:

067 15 00 891

або

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now