Міжнародний фестиваль футболу

"Великий м'яч"

Загальна інформація.

  Благодійний Фестиваль, що розпочався на Прикарпатті, де і народилася його ідея, докотився до столиці України, яка на тривалий період стала і футбольною столицею Європи.

 

   Учасники та гості фестивалю, котрі вихідними прийшли на столичний Андріївський Узвіз, мали можливість пограти у футбол на воді — БІГФАНбол, послухати етнічну та сучасну музику, поспівати караоке та придбати один з благодійних сувенірів. Охочі могли навчитися одного із народних ремесл: прикарпатські майстрині проводили майстер-класи просто на вулиці.

 

    Великою популярністю у відвідувачів користувалися зменшені копії унікального та вже майже легендарного великого м'яча — "м'яч писанка", що розфарбований теплими українськими орнаментами з елементами писанок неперевершеного українського майстра, відомого на весь світ Тараса Городецького. Великим його назвали тому, що футбол грається м'ячем вдвічі більшим звичайного. Крім того, просто на узвозі організатори надули величезний п'ятиметровий м'яч, на фоні якого охоче фотографувалися гості фестивалю.

   І дорослі і діти могли стати частинку історії світового футболу та власноручно заплести свій іменний вузлик на Футбольному Килимі миру. Це спільний унікальний мистецький витвір футбольних шанувальників, який не має аналогів у світі та претендує увійти до Книги рекордів Гінесса, як найбільший футбольний килим, що твориться найбільшою кількістю людей у найбільшій кількості країн світу. Футбольний килим миру в майбутньому стане унікальним експонатом Музею світового футболу. Складатиметься він із понад двох мільйонів вузликів, а в Києві заплели близько двох тисяч іменнних вузлів.

 

Міжнародний фестиваль футболу «Великий м’яч» – соціальний проект, який поєднує у собі два напрямки: футбол та мистецтво. Його мета – крізь призму спорту наблизити людей до ідей української культури.

наші

доробки

організація та проведення будь-яких заходів
З нами вся Україна
© 2015 «Фист».
Сайт створено на Wix.com

Виникають питання ?

ДЗВОНІТЬ:

067 15 00 891

або

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now