"ВЕСІЛЛЯ"

      Весілля – це свято в першу чергу для наречених, потім для гостей; це шалені нерви для батьків і невтомна праця для обслуговуючого персоналу.  Але це один з найкращих днів у Вашому житті він залишиться у Вашій пам’яті назавжди.

    І так хочеться, щоб все, аж до дрібниць було ідеальне.  Які музиканти найкращі?Чи варто замовляти шоу- програми? Чи потрібен тамада? Чи фаєр-шоу буде безпечним? Всі ці численні запитання не дають Вам спати і займатися повсякденними справами?   З висоти нашого досвіду та професійності ми спробуємо  відповісти на кожне з цих запитань та допомогти обрати найкращі для Вас варіанти.

 

 

1/1

Роль ведучого на весіллі складно переоцінити.  Ведучий - це людина, яка модерує  та  створює необхідну атмосферу на святі, відчуває настрій гостей,  коорденює свою роботу з кухнею, співпрацює з музикантами.

   Досить часто можна почути думку про те, що тамада повинен смішити гостей. Це не зовсім так. Не думайте, що комусь буде цікаво протягом цілого свята слухати анекдоти чи гуморески, ба навіть дуже цікаві. Тамада повинен розважати гостей. Це означає органічно вписувати привітання гостей,  конкурсні програми   за столом,  забави на танцювальному майданчику  і не забувати про обрядові елементи свята.

 

1/1

Весілля без музики не весілля? На сьогоднішній день проведення веселого та цікавого шлюбного заходу без музичного супроводу неможливе.  Музиканти на весіллі - це артисти, які здатні на імпровізації в той же час з колосальним репертуаром найрізноманітніших творів.  Як правило, подібні колективи мають оригінальну добірку пісень, співанок і навіть "сороміцьких коломийок". Але це не заважає Вам внести  свої побажання, що до виконання ними Ваших улюблених пісень.

DSC_4478
Зустріч гостей свята
корпоративний бал-маскарад
Опришківські бої
DSC_4511
Світ любові
Наталія Байдак
Феліціо
DSC_4571
Дженджур локації
Володимир Молдавчук
Юрій Партика
Ольга Молодій
Володимир Остап'юк
Директор фестивалю
IMG_4344
DSC_4678
Володимир Молдавчук (тамада)
"Навколо світу за одну ніч"
Наталія Байдак

наші

доробки

організація та проведення будь-яких заходів
З нами вся Україна
© 2015 «Фист».
Сайт створено на Wix.com

Виникають питання ?

ДЗВОНІТЬ:

067 15 00 891

або

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now